Dowiedz się więcej o NZOZ Medicor

NZOZ Medicor mieszczący się w Ostrowie przy ulicy Wrocławskiej 28, został założony w 1999 roku przez spółkę lekarzy i początkowo działał jako Przychodnia z gabinetami: ginekologicznym, neurologicznym, okulistycznym i lekarza rodzinnego. W tym samym czasie powstała również Poradnia dla Kobiet w Odolanowie.

Od początku świadczymy usługi medyczne w ramach umowy z NFZ (wcześniej WRKCh) w zakresie położnictwa i ginekologii. W 2008 roku powstała Poradnia Medycyny Pracy, a w 2010 utworzono Poradnię Zaburzeń Przemiany Materii, Internistyczną, Poradnię Żywieniową i Logopedyczną oraz Gabinet Masażu świadczące prywatne usługi. W 2010 r. podpisano kontrakt z NFZ na nową Poradnię dla Kobiet w Raszkowie. Na terenie naszego NZOZ-u w Ostrowie Wlkp. praktykuje również doświadczona i ciesząca się dobrą opinią, położna środowiskowa, świadcząca usługi w ramach kontraktu z NFZ.

Misją Medicoru jest rozwiązywanie problemów dotyczących zdrowia poprzez edukację pacjentów, ze szczególnym naciskiem na zapobieganie chorobom i wczesne ich wykrywanie, a także kompleksowa opieka nad kobietą w każdym okresie jej życia.W ramach Medicoru działa poradnia ginekologiczno – położnicza, poradnie specjalistyczne oraz prywatne gabinety lekarskie, a także laboratorium analityczne, w którym jako jedynym w południowej Wielkopolsce wykonywane są testy na nietolerancję pokarmową - Food Detective. Współpracujemy z renomowaną firmą Diagnostyka, największą polską siecią Laboratoriów medycznych. Wyniki szerokiego wachlarzu badań mogą , na prośbę pacjenta, być wysyłane mailem, co znacznie ułatwia uzyskanie szybkiej informacji.
Lekarze świadczą swoje usługi w komfortowych warunkach lokalowych, prywatnie oraz w ramach umowy z NFZ.

W NZOZ Medicor zatrudniamy wykwalifikowany personel i staramy się ciągle podnosić jakość świadczonych usług medycznych.

Od samego początku cieszymy się zaufaniem pacjentów, dlatego też liczba osób, które pragną zostać naszymi podopiecznymi ciągle rośnie.

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć

Dane kontaktowe

NZOZ Medicor ul.Wrocławska 28
63-400 Ostrów Wlkp. 62 592 81 08 ostrow@nzozmedicor.eu

oddział w Odolanowie:
ul.Gimnazjalna 6
63-430 Odolanów 62 733 37 75 ostrow@nzozmedicor.eu

oddział w Raszkowie:
ul.Koźmińska 20
63-440 Raszków 531 400 804 ostrow@nzozmedicor.eu

NIP 622-23-10-299  |  Regon 250951612

Jesteśmy na

Wszystkie prawa zastrzeżone
profesonalne strony internetowe Infornet.eu

projekt graficzny: Rafał Gromski